Catering
na svatby

Soukromé
& Firemní akce

Stravování
& rozvoz jídla

Jsme

Rodinná firma

Catering Beil, to je rodina s vášní pro jídlo, vytříbené chutě a gastronomii obecně. A právě láska k vaření, osobní přístup, kreativita, nadšení, to jsou základní kameny naší firmy. Moc dobře víme, že bez kvalitních surovin by zážitek z naservírovaného talíře nebyl natolik výjimečný a dokonalý, proto čerpáme suroviny z domácích a lokálních zdrojů, kde máme jistotu nejen o jejich původu. To ale není vše! Stále se snažíme posouvat hranice výjimečných a dokonalých jídel, které vás budou bavit i nevšedně chutnat.

Váš den D

Jedinečný zážitek

Catering

Na svatby

Svatba je jedinečný den plný neopakovatelných zážitků. Velký životní krok. Chystáte se přede všemi, ale hlavně jeden před druhým, zpečetit svůj vztah, upevnit svou lásku a propojit vaše životní cesty. Vše tak musí být naprosto dokonalé, bez jediné chybičky. Cítíte to tak stejně? Pak věřte, že uděláme vše proto, aby tento váš velký den byl plný magických a nezapomenutelných okamžiků, spokojených tváří, dobrého jídla, pití i náležité péče.

Oslavy

Firemní i soukromé

Catering

na firemní
a soukromé akce

Večírek, svatba, raut, banket, oslava nebo zahradní grilování. Malá firma, velká firma, přátelé nebo rodina. Ať už plánujete cokoliv, s kýmkoliv, kdekoliv, dokonce i jakkoliv, o chuťové pohárky vašich hostů se postaráme se vší parádou. Dokážeme vám připravit jakoukoliv mezinárodní i domácí kuchyni. Náš profesionální, flexibilní a zkušený tým je připraven na všechna vaše přání.

Kvalitní stravování

pro Vaše zaměstnance

Závodní stravování v našem podání dostává zcela nový rozměr.

Na „U.H.O“ můžete rovnou zapomenout. Vaši zaměstnanci potřebují takové jídlo, co jim dodá energii, aby i odpolední část směny byla stále produktivní.

Sledujte nás

na Instagramu

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Kontakt

Catering Beil
Hlízov 194
285 32, Kutná Hora
IČ: 64158764
DIČ: CZ7960300777

Email: info@cateringbeil.cz
 
Telefon:
+420 608 556 685
+420 777 182 327
 

© Copyright. Všechna práva vyhrazena. Tento web vytvořila agentura Debono Interactiive.

TOP